top of page

סדר בתדר

מפגש אימון אישי ממוקד מטרה להעלאת התדר. 

במפגש אני עוזרת ללקוחות שלי לשנות, לכוונן ולשדרג את התדר שלהן, האנרגיה המנטלית והרגשית, סביב נושא או סיטואציה מסוימת לפני אינטראקציה עתידית. הלקוחות שלי כבר יודעות שכדי להשיג את התוצאה הרצויה עבורן, הן צריכות להיכנס למיינד-סט ולהרגשה שיאפשרו להן להביא את עצמן לסיטואציה כשהן בשיא מיטבן.

  

כמאמנת אישית אני יודעת, רואה וחווה כמה סדר בתדר מחולל אצל הלקוחות שלי שינויים מדהימים, הממשיכים הרבה אחרי האירוע הספציפי, ולכן היה לי חשוב להנגיש את השירות לכולם. אני מאמינה שהשינוי הרצוי מתחיל כשאנחנו מגיעים למקומות שאנחנו רוצים להגיע אליהם עם האנרגיה הנכונה שמסונכרנת עם מי שאנחנו במהות שלנו ועם הערך שאנחנו מביאים לעולם.

כי הכי מצליח לנו כשאנחנו ב-zone שלנו!

 

יש מצב שאת כבר יודעת איך לשנות לעצמך את התדר, ויש מצב שאת גם עושה את זה עבור חברות. אבל יש רגעים, שאת לא מצליחה לעשות את זה עבור עצמך או שהתוצאה "ליד" ולא ממש עד הסוף כמו שאת רוצה ואת לא מצליחה לשים את האצבע על מה, איפה ולמה. יש גם רגעים שאת יודעת שאת בגרעון אנרגטי מלכתחילה ושהמאמץ המנטלי והרגשי שתשקיעי בניסיון להעלות את התדר שלך לא יוביל אותך לשינוי המיוחל. 

למי השירות "סדר בתדר" מיועד?

  • למי שנמצאת בתחילתו של פרויקט חדש, ובוסט לתדר יעזור לה לתת "פוש", לבנות מומנטום, לשמור על עשייה ולייצר תנועה. 

  • למי שנמצאת בתקופה של "קפיצת גדילה" רוחנית ורוצה פרפסקטיבה רעננה, תומכת ומקדמת להתכווננות, הכלה ודיוק עצמי.

  • למי שעומדת לפני פגישה אישית או עסקית משמעותית, יודעת את הדרך והמטרה, ורוצה קצת עזרה להכנס להרגשה ולמוד הבטוח והיודע שלה.

מתי "סדר בתדר" מתאים בול?

ברגעים שחשוב לך להביא את המיטב והמירב שלך לסיטואציה בבטחון, בהירות ועוצמה, אבל כרגע את לא מצליחה להרגיש את זה. את כבר יודעת להביא את עצמך לשם אבל הפעם זה פשוט לא מסתדר ולא עובד. כשהרבה עומד על הפרק מבחינה אישית ועסקית ויש לך מה להרוויח, זה מאד טבעי להתרגש, להלחץ, לחשוש, להתבלבל ולשכוח לרגע מי את, ממה את עשוייה ולאן את חותרת.

בדיוק לרגעים אלו מיועד "סדר בתדר" - במפגש אנחנו עושות סדר, מחזירות אותך "למרכז" שלך ומעלות לך את התדר. כשהתדר שלך גבוה, את זוכרת לפרטים את הערך, הכשרונות והיכולות שלך, את יודעת בדיוק מה את מעניקה לעולם, ואת גם מרגישה את זה בגוף. את ברורה וחדה לגבי המטרות והדרך שלך. את משדרת את זה בקלות וללא מאמץ מיוחד לכל מי שסביבך. הסביבה חווה אותך אישה מלאת עוצמה ומעוררת השראה. 

מה קורה תכל'ס במפגש?

את מספרת לי את הסיפור שלך ומשתפת אותי מה עובר עלייך ומה מתחולל בתוכך בקשר לסיטואציה שעל הפרק.

אני מקשיבה, משקפת, שואלת שאלות ומציעה זוויות התבוננות חדשות. אני עוזרת לך להקשיב ולהתייחס למה שעולה בך באמפתיה וללא שיפוטיות. תוך כדי הפגישה הנקודות מתחברות, האסימונים נופלים והתובנות יורדות. את נכנסת למיינד-סט ולאנרגיה הרצויה וניגשת לסיטואציה בבטחון, בהירות ועוצמה פנימית.

תופעות לוואי אחרי "סדר בתדר"

זריקת בוסט לאנרגיה, תחושה שדומה לאופוריה (דופמין, בייבי!), שינוי ושדרוג פרספקטיבה, בהירות עצמית, אמונה מחודשת ביכולות האישיות, עלייה בתחושת הערך העצמי, מוטיבציה גבוהה לעשייה ויציאה לפעולה ממקום שלם, יודע ובטוח.

The%252520Leap_edited_edited_edited.jpg

לפרטים נוספים על האימון והגישה, שלחו לי הודעה

bottom of page