top of page

מה אומרים עלי

יעל חכמה, מקצועית, מקסימה, מכילה, בעלת תובנות אין ספור ולב רחב. לאחרונה, עקב משבר אישי, נעזרתי בה רבות. האוזן הקשבת, העצות החכמות ותמיכתה הרבה נתנו לי מזור בשעות הקשות, ויכולת לראות את האור בקצה המנהרה.

תודה לך יעל יקרה! שהלכת לצדי יד ביד לאורך הדרך.

- נ. א.

ממליצה בחום! 

יעל עוזרת להאיר את אותם צדדים אפלים המאיימים על האינטראקציה הכל כך מורכבת של זוג שדרכיו נפרדות. בפשטות, תשומת לב לפרטים והגיון בריא יעל מובילה את הדרך לפשרה שתטיב עם שני הצדדים.

- הגר

הגענו ליעל אחרי שנה של מריבות במהלכה היו לנו עורכי דין נפרדים. יעל היתה נחושה לעבוד עם שנינו ביחד, ללא מחיצות וללא ייצוג נפרד. היא עזרה לנו לעבור את תהליך הגירושין בצורה מכבדת, מגישור על הפערים הגדולים שהיו ועד חתימת ההסכם.

לא פחות חשוב, יעל נתנה לנו כלים להמשיך ולגדל את ילדינו בשיתוף פעולה מלא, ועל כך אנחנו מודים לה מקרב לב. 

אל תמהרו לבתי המשפט ומלחמות, עם המגשר הנכון אפשר להגיע להסכמה הדדית, אפילו אם תוך כדי הלהט זה נראה בלתי אפשרי.

- ג. ש.

יעל יקרה, נשמה גבוהה שאת. איך שאת יודעת להסתכל ולראות גם בעולמות העליונים וגם בעולמות הגשמיים, ולנתח בכזו חכמה ונועם, בטוב לב ורוך ולחבר בין כל נקודות הפסיפס שלענייך, מתוך ניסיון חייך, כדי שנוכל לישון בשקט.

אישה אחת ויחידה.

- הדס

יעל, תמיד ביקרתי את עצמי, דבר שהביא אותי להרגיש בעיני עצמי את החלקים החסרים או הדורשים תיקון. עם התובנות העמוקות שלך, האסוציאציות וההקשרים שאת משקפת דרך ההסתכלות המיוחדת שלך, ובמסר של עוצמה פנימית של הכרה והחצנה של יכולותיי, עשית לי shift של ממש.

המסר היה חזק עד כדי השלכתו לתחומים נוספים. החוויה הזו איתך היתה מאד משמעותית עבורי. שינוי המיינדסט שהיה לי בנוגע למקצועי כמאמנת אישית, תרם רבות לתחושת הבטחון שלי במי שאני ולתפיסת הערך העצמי שלי. המון תודה לך.   

- תמר 

בסשן אימוני, יעל עזרה לי בהתמודדות עם חוויה אישית ומורכבת מן העבר. החוויות מהעבר עוררו בי תחושת אשמה קשה והשפיעו במידה ניכרת על התנהלותי בהווה. 

במיומנות ורגישות יוצאות דופן, יעל האירה לי את הדרך ואפשרה לי לגעת בנקודות משמעותיות ומדויקות שהובילו אותי ליכולת לקבל את עצמי מתוך חמלה, ולהגיע לתובנות מרחיקות לכת סביב הסיטואציה. בסיום הסשן חשתי הקלה ואף תחושת שלווה פנימית, שכן הצלחתי להשתחרר מהאשמה שהייתה נחלתי במשך שנים.

אני מלאת הכרת תודה על הסשן הזה, ששחרר ממני מטען רב עוצמה שרבץ עלי שנים כה רבות.

- יהודית 

עברתי עם יעל תהליך אימון בשיטת תקשורת מקרבת. חוויתי את יעל בנוכחות מלאה איתי ובאמפתיה, שאפשרו לי לחוש בטחון ולדעת שאני בידיים תומכות. הגישה של יעל, הרגישות והאכפתיות סייעו לי לגעת במקומות שעד אז לא הצלחתי להגיע אליהם, ומשם נחשפתי לתובנות חדשות ומקדמות. תודה יעל על תהליך עמוק, משמעותי ועוצמתי.

- אורי 

bottom of page